تبلیغات
تبریز مارالی - رسانه ملی مردم را از دیدن بازیهای زیبای تراکتور محروم نکند

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

رسانه ملی مردم را از دیدن بازیهای زیبای تراکتور محروم نکند


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز- بعد از گذشت 13 هفته از فصل دوازدهم لیگ برتر فوتبال امتیازات تیمها در صدر جدول رده بندی بسیار به هم نزدیک است اما در این میان به نظر میرسد تیمهای تراکتور، استقلال و سپاهان در این فصل نیز مدعی اصلی قهرمانی باشند البته نباید از حضور تیمهایی خوبی چون نفت تهران، ملوان و حتی سایپا غافل بود. اما به نظر میرسد سه تیم اول با توجه به داشتن شخصیت قهرمانی شانس بیشتری را نسبت به بقیه تیمهای حاضر در لیگ داشته باشند. 

در این میان تیم تراکتورسازی علاوه بر به دست آوردن پیروزیهای خوب برابر تیمهایی چون استقلال و سپاهان توانسته است با انجام بازیهای خوب و تاکتیکی لحظات لذت بخشی را برای فوتبال دوستان رقم بزند و تمام بینندگان بازیهای این تیم حتی کسانی که طرافداران دیگر تیمها هستند توانسته اند از دیدن بازی سراسر هجومی تراکتور لذت ببرند. مسئله ای که هواداران پرشمار این تیم سالها به دنبال آن بوده اند فوتبالی روان و زیباست که متعاقب آن نتیجه را هم در برداشته باشد. با توجه به درخشش تیمهای شهرستانی همچون تراکتور و سپاهان همچنان رسانه ملی با بی اعتنایی به این تیمهای مدعی باز به پخش مستقیم بازیهای پرسپولیس و استقلال اکتفا میکند و از پخش مستقیم بازی این دو تیم خودداری میکند. کشور پهناور ایران با اقلیم منحصر به فرد دارای استانهایی با اقوام مختلف است این اقوام در سیر تاریخ با همدلی و همبستگی خود توانسته اند پیشرفتهای قابل توجهی در تمام عرصه ها به دست آورند و چنان متحد بوده اند که دشمن حتی به خود اجازه نمیدهد در اندیشه تجاوز به این کشور بزرگ باشد چرا که ترک، کرد، لر، بلوچ و عرب همواره برادرانه در کنار هم زیسته و چون مشتی پولادین در برابر دشمنان ایستاده اند. شایسته است رسانه ملی که متعلق به تمام هموطنان اعم از تهرانی، آذربایجانی، اصفهانی و دیگر نقاط کشور است نسبت به علایق فوتبال دوستان بیشمار آذربایجانی واکنش نشان داده و موقعیتی را فراهم آورد تا طرفداران میلیونی تراکتور و حتی سپاهان بتوانند از پخش بازیهای تیمهایشان در تلویزیون ملی لذت ببرند، این تیمها تاکنون بازیهای زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش در آورده اند. به سبب فراوانی و پراکندگی آذربایجانیها در تمام کشور و علاقه وافرشان به تیم فوتبال تراکتورسازی شایسته است رسانه ملی نسبت به پوشش زنده مسابقات تراکتور از شبکه سه سیما اقدام کند. نوشته شده در  چهارشنبه 10 آبان 1391ساعت 11:45 ق.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها