تبلیغات
تبریز مارالی - اطلاعیه مهم :: تغییر زمان دیدار تراکتور - صبا ::

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

اطلاعیه مهم :: تغییر زمان دیدار تراکتور - صبا ::


تیراختور - صبا / 17:30 امروز

ترفند جدید دشمنان تیراختور برای کاهش هواداران این تیم

http://img.irna.ir/1391/13910605/80292814/80292814-2861064.jpg

دیدار عصر امروز تیمهای تراکتورسازی و صبای قم از رقابتهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور که پیش از این قرار بود راس ساعت 19:20 در استادیوم سهند تبریز برگزار شود به دلایل نامعلومی به ساعت 17:30 تغییر یافت.

مسئولین اجرایی رقابتهای لیگ برتر درحالیکه کمتر از 20 ساعت به بازی این دو تیم زمان باقی مانده بود, این اطلاعیه را رسانه ای کردند.

این درحالیست که تغییر زمان دیدار تیمهای فولاد و پرسپولیس چندین روز قبل تر اعلام شده بود.

بنظر میرسد اعلام تغییر ساعت دیدارهای خانگی تراکتورسازی حتی کمتر از 24 ساعت زمان باقی مانده به این دیدار حساس, شیوه جدید بدخواهان و دشمنان قسم خورده این تیم برای کاهش هوادارانش است.

سازمان لیگ و مسئولین اجرایی بازیها برای جلوگیری از اعتراضات هواداران, ابتدا زمان بازیهای خانگی این تیم در در ساعت مناسبی اعلام میکنند, اما سپس در حالیکه حتی کمتر از یک روز به بازی حساس خانگی این تیم زمان باقی میماند با انتشار اعلامیه ای در خور شان و منزلت خودشان, زما بازی را تغییر میدهند.

در واقع میتوان گفت که زمان این بازی حتی ماهها قبل تغییر یافته بود اما آنهایی که چشم دیدن موفقیت این تیم پرهوادار و شادی مردم ترک زبان را ندارند, دست به چنین اقدامهای بیشرمانه ای میزنند.

شاید تغییر زمان این دیدار بلحاظ امنیتی باشد؛ امنیتی که در تهران و در دربی مزخرف و آبروریزانه دردانه های فدراسیون نشینان به عینه مشاهده گردید. نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور 1391ساعت 01:45 ب.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها