تبلیغات
تبریز مارالی - دیدار خیرخواهانه تراکتورسازی و هنرمندان ایران از شبکه سه سیما پخش مستقیم خواهد شد

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

دیدار خیرخواهانه تراکتورسازی و هنرمندان ایران از شبکه سه سیما پخش مستقیم خواهد شد


 

در حمایت از زلزله زدگان استان آذربایجانشرقی و به یاد و احترام جانباختگان این فاجعه تاثر برانگیز که منجر به کشته شدن بیش از 300 نفر از هموطنان آذری مان و همچنین زخمی شدن بیش از سه هزار نفر دیگر شد, اولین بازی خیرخواهانه راس 18 عصر امروز (سه شنبه) در استادیوم 70 هزار نفری سهند تبریز برگزار خواهد شد.

این دیدار بین تیمهای تراکتورسازی و هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

عکس

در تیم هنرمندان که متشکل از بازیگران و خوانندگان معروف و محبوب تلویزیون و سینمای کشورمان به همراه بازیگران محبوب استان آذربایجانشرقی هست, افرادی همچون سید جواد هاشمی, برزو ارجمند, پویا امینی, علی صالحی, عباس حاجیلو, عارف لرستانی, هاشم چاوشی, شهاب عباسی, بابک نهرین و ... حضور خواهند داشت.

خرید بلیت در این بازی اختیاری است و تمامی عواید حاصل از بلیت فروشی این بازی به مصیبت دیدگان زلزله اخیر آذربایجانشرقی اختصاص خواهد یافت.

این بازی بصورت زنده و مستقیم از شبکه سه سیما و شبکه استانی سهند آذربایجانشرقی پخش خواهد شد.

امید است هواداران متعصب و باغیرت تراکتورسازی با حضور پرشور و پرتعداد خود در این بازی و خرید بلیت گام دیگری در جهت یاری رساندن به همزبانان داغدیده و مصیبت زده خود بردارند.

آذربایجان باشین ساغ اولسون نوشته شده در  چهارشنبه 1 شهریور 1391ساعت 12:24 ب.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها