تبلیغات
تبریز مارالی - برد تلخ!!!

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

برد تلخ!!!


هفته ششم از لیگ 12 در حالی برگزار شد که آذزبایجان و گرگ های تیز پای آن در غم عزیزان خود سیاه پوش بودند.قبل از شروع بازی به احترام جان باختگان حادثه تلخ 21 مرداد یک دقیقه سکوت کردند،به احترام سجاد یکی از هواداران دو آتیشه تراختور که ساکن روستای باجه باش بود و متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد(روحش شاد). سجاد عزیزی که در تمامی بازیهای خانگی تیم را یاری کرده بود و در سرما و گرما از حاضرین ثابت ورزشگاه بود. او برای تماشای هر بازی مشکلاتی داشت که از سد آنها عبور میکرد و خود را به ورزشگاه میرساند.تنها سجاد نیست شاید 10 ها یار دیگر مثل سجاد بودند که دیگر در جمع ما نیستند!

حرکت بسیار زیبای هواداران و کادر تیم که به چشم امد و قابل تحسین بود لباس های مشکی بود که به تن داشتند و شعارهایی که در این مزمون میدادند. بازی در حال و هوای خاصی برگزار شد که در آخر با نتیجه 3بر2 به نفع تراختور به پایان رسید.شاید این پیروزی اندکی از اندوه و غم مردمان اذرباجان کم کند و شیرینی خاصی به کام انها ببخشد. گلهای تراختور را فلاویو لوپز (11)، محمد ابراهیمی (26) و گل به خودی مدافع نفت (94)، به ثمر رساندند.

  نوشته شده در  یکشنبه 29 مرداد 1391ساعت 11:52 ب.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها