تبلیغات
تبریز مارالی - پیش بازی تراکتور - نفت آبادان/ آتشبازی در شب سوگ عزیزان

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

پیش بازی تراکتور - نفت آبادان/ آتشبازی در شب سوگ عزیزان


اختصاصی از ارتش سرخ آذربایجان : هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور پس از تعطیلی ده روزه بخاطر اردوی تیم ملی در مجارستان از جمعه شب با انجام 4 دیدار استارت خورد؛ و در آخرین روز این هفته از رقابتها تیم تراکتورسازی ساعت 19:40 عصر یکشنبه در استادیوم سهند تبریز و در حضور هواداران دغدار و مغموم خود پذیرای طلایی پوشان نفت آبادان خواهد بود...


تراکتور - نفت از نگاه آمار: برتری ازآن سرخپوشان

نفت آبادان یکسال بعد از تیراختور به عرصه رقابتهای لیگ برتر بازگشت؛ از این رو این دو تیم پس از بازگشت دوباره به لیگ برتر 4 بار مقابل هم صف آرایی کرده اند که 3 بازی با پیروزی تیراختور خاتمه یافته و تنها یک بازی در آبادان با تساوی پرگل 3بر3 به اتمام رسیده است.

برد پرگل 4 بر یک بهترین نتیجه تیراختور برابر این تیم در تبریز بود که در لیگ یازدهم بدست آمد.

صدر جدول سرخرنگ میشود!!؟

تراکتورسازان هم اکنون با 8 امتیاز از 4 بازی در رده ششم جدول قرار گرفته است و این درحالیست که با تیم صدرنشین تنها 2 امتیاز اختلاف دارد. صدرنشین کنونی لیگ دوازدهم پرافتخارترین تیم لیگ برتر کشور است که با 3 برد و یک تساوی و با 10 امتیاز همچنان یکه تازی میکند. طلایی پوشان اصفهانی امشب یک بازی سخت و حساس در خانه دارند و بایستی بمصاف سایپای متحول شده ای بروند که با 7 امتیاز در رده هفتم قرار گرفته اند و درصورتیکه بتوانند 3 امتیاز این بازی را نیز ازآن خود کنند به رده های بالایی جدول صعود خواهند کرد.

بهرتین نتیجه این بازی برای سرخپوشان آذربایجانی و هوادارانش کسب حداقل امتیاز توسط سپاهانیهاست. سپاهان در صورتیکه این بازی را واگذار کند یا حتی بازی با تساوی به پایان برسد, بهترین فرصت برای تراکتورسازی خواهد بود که با فرصت طلبی از لغزش اصفهانیها, با کسب یک برد شیرین خانگی صدر جدول را ازآن خود نماید.


مصاف پرتغالیهای لیگ:
مصاف عصر یکشنبه این دو تیم را بنوعی مصاف پرتغالیهای لیگ نبز میتوان بشمار آورد؛ تراکتور سازی با تونی الیورا نتایج نسبتآ قابل قبولی گرفته و هم اکنون با 8 امتیاز و بدون شکست در رده ششم جدول قرار گرفته است.

اما در آنسوی میدان آلبرتو کاستا با نتایج ضعیفی که بدست آورده صدای هواداران تیمش را درآورده است. زردپوشان آبادانی با سرمربیگری کاستا تنها موفق به یک تساوی آنهم در خارج از خانه شده اند و سه بازی دیگر خود را با شکست به پایان رسانده اند و اکنون تنها با یک امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارند.


خروج تراکتورسازان از بحران مصدومیتها / طلایی پوشان با سه غایب در تبریز
سرخپوشان تبریزی حتی پیش از آغاز فصل جدید با مصدومیت جدی چندین بازیکن خوب و موثر خود مواجه شد. محمد ابراهیمی و آنسلمو گنزالس در اردوی ترکیه با مصدومیت مواجه شدند و سه بازی اول تیمشان را از دست دادند. مهدی کریمیان بدلیل ویروسی که در ترکیه وارد بدنش شده بود نتوانست در حد و اندازه های خود ظاهر شود و تنها در دوبازی برای تیمش بازی کرد. محمد نصرتی نیز اول بدلیل همان مسمومیت معروف که در ترکیه گریبانگیر کاروان سرخپوشان شده بود نتوانست به آمادگی لازم دست یابد و سپس نیز با مصدومیت در یکی از تمرینهای تیم بازهم حضور در ترکیب تیمش را از دست داد.
اما با گذشت زمان و سعی و تلاش کادر پزشکی تیم, تمامی مصدومین و مسمومین به آمادگی لازم رسیدند و حال این تیم هیچ مصدومی ندارد؛ ضمن اینکه مشکل ژائو ویله لا نیز حل شد و این بازیکن میتواند برای تیمش بازی کند.

این در صورتیست که نفتیها برای بازی روز یکشنبه خود برابر تراکتورسازی 3 مصدوم در لیست خود دارند. سیامک کوهنورد, مهدی دغاغله و حسین بغلانی مصدومین این تیم در این بازی هستند.


تقابل بهترین و بدترین خط دفاعی لیگ:

سرخپوشان تبریزی با 2 گل خورده همراه با استقلال بهترین خط دفاعی لیگ را دارند و این درحالیست که زردپوشان آبادانی با 11 گل خورده در چهار بازی دومین تیم دارنده عنوان ضعیفترین خط دفاعی هستند.


هواداران در سوگ جانباختگان/ مسئولین بی تفاوت منتظر اعتراضات باشند

مصاف یکشنبه سرخهای تبریز و زردهای آبادان تحت تاثیر فاجعه تاسف بار زلزله آذربایجان شرقی قرار خواهد گرفت.

هواداران تراکتور که در غم از دست دادن عزیزان خود سوگوارند طی بیانیه هایی سیاه پوش شدن خود در این بازی را اعلام کرده اند.

آنها همچنین قرار است بغیر از یک دقیقه سکوتی که در مراسم آغازین بازی به احترام جانباختگان زلزله صورت خواهد گرفت, از زمان سوت آغاز بازی بمدت 2 دقیقه نیز سکوت کرده و سپس به تشویق تیم محبوبشان بپردازند.حتی تشویقها نیز در این بازی متفاوت تر خواهد بود و شادیهای بی حد و اندازه ممنوع خواهد بود.

تراکتوریها در این بازی جهت همدردی و حمایت از همزبانان خود قرار است شعارهایی سر دهند:

اهر, هریس, ورزقان ... دالینداییخ هر زمان

اهر, هریس, ورزقان ... تورکون باغرین ائتدی قان


تراکتوریها که از عملکرد برخی نهادها مخصوصا رسانه ملی دلگیر شده اند قرار است اعتراضات خود را در این بازی در قالب شعار به گوش آنها برسانند.


 نوشته شده در  شنبه 28 مرداد 1391ساعت 11:52 ب.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها