تبلیغات
تبریز مارالی - نصرتی, دهنوی و سیدصالحی غایبین بزرگ تراکتور در هفته چهارم

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

نصرتی, دهنوی و سیدصالحی غایبین بزرگ تراکتور در هفته چهارم


محمد نصرتی کاپیتان سابق تراکتور که پس از یک فصل ناموفق و پرحاشیه دوباره به این تیم بازگشت هر روز با بدشانسی جدیدی روبرو می شود و اینبار پس از رهایی از آنفولانزا در تمرین دیروز با مصدومیت از ناحیه مچ پای چپ مواجه شد و دیدار با راه آهن را از دست داد تا دوباره برای رسیدن به ترکیب مبارزه با رقیبان را از نو شروع کند و این درحالی بود که نصرتی در دیدار با راه آهن به احتمال 90 درصد قرار بود فیکس باشد.


سید صالحی که امروز در تمرین حضور نداشت از وضعیت وی جویا شدیم که این بازیکن نیز به دلیل مصدومیت در دیدار با مس توسط دکتر ثابت از تمرینات گروهی منع شده و این بازیکن نیز به دیدار با راه آهن نخواهد رسید.

قاسم دهنوی نیز که هفته پیش در جریان دیدار تراکتور و مس کرمان با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شده بود, سومین غایب بزرگ تراکتور در این دیدار مهم خارج از خانه خواهد بود.


دو تیم راه آهن و تراکتورسازی از هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور راس ساعت 22:00 دوشنبه در استادیوم تختی تهران بمصاف هم خواهند رفت.

http://www.yashadan.blogfa.com/ نوشته شده در  یکشنبه 15 مرداد 1391ساعت 01:27 ق.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها