تبلیغات
تبریز مارالی - چهارم مرداد اولین بازی خارج از خانه تراختور

درباره تبریز مارالی

در این وبلاگ با همکاری دوستان سعی در حمایت از تیم اسیایی و پرطرفدار تراختور سازی داریم تا با اطلاع رسانی از وضعیت تیم و حواشی بازی ها ،علاقمندان را در جریان اخبار ویژه تراختور و سایر تیم ها قرار بدهیم .

عزیزانی که مایل به همکاری هستند می توانند با گذاشتن کامنت برای مدیر وبلاگ مدیر رو در جریان در خواستشان قرار بدهند.

آخرین مقالات تبریز مارالی
یا یا یا شا شا شا آذربایجان چ.خ یاشا

چهارم مرداد اولین بازی خارج از خانه تراختور


روز چهار شنبه تراختور در حالی به دیدار پیکان میرود که که در بازی خانگی خود نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکرد.شاید این تساوی به کام

هواداران تلخ بود ولی از لحاظ فنی تراختور در رده بالاتری ازسایپا قرار داشت با این حال هردو تیم به 1 امتیاز بازی بسنده کردند.

پیکان هم باتوجه به متحمل شدن شکست سنگین دربرابر صبای قم از شرایط روحی مناسبی قرار ندارد ولی با این حال ویسی سرمربی تیم پیکان به هواداران و هیئت مدیره پیکان قول داده است که شکست مقابل سایپا آخرین شکست تیم باشد پس با این نتیجه پیکان برای روز چهارشنبه برنامه فشرده ای دارد و با تمام قوای خود پا به میدان میگذارد تا تلافی کند. این تیم تنها امتیازی که دارد هوادارنش است که حتما روز بازی تیم خود را تنها نمیگذارند هر چند تراختور هم در هیچ میدانی احساس غریبی نمیکند و هواداران به خصوص خود را دارد.

تیم تراختور هم به لحاظ تاکتیکی هم از لحاظ فنی و رده جدولی برتری محسوسی نسبت به پیکان دارد و شایستگی های این تیم به همه ثابت شده است پس کسب سه امتیاز شیرین خارج از خانه کار سختی برای این تیم نیست. به امید برد ارتش سرخ آذربایجان

  نوشته شده در  یکشنبه 1 مرداد 1391ساعت 11:01 ب.ظ  توسط  الین نظرات

لیـــــــنک باکــــــــــس ها